To nie gra. To obsesja.

Total Annihilation: Battle Tactics jest przeznaczone dla graczy lubiących strategiczne gry czasu rzeczywistego (real-time strategy). Drugi wydany dodatek do doskonałej gry jakim jest Total Annihilation zawiera mnóstwo scenariuszy szybkich i gwałtownych bitew, w których gracz musi odpowiednio wykorzystywać dostępne zasoby i jednostki co też uczy początkujących graczy podstaw strategii bardzo przydatnej by zwycięrzać w tego typu grach.

Total Annihilation: Battle Tactics' małe, szybkie bitwy, które doskonale potrafią zadowolić wybrednych wielbicieli Total Annihilation bez konieczności długo-godzinnego ślęczenia przy komputerze. Gracze mogą przechodzić po kolei poszczególne misje w niezbyt długich wolnych chwilach. W dodatku gracze mogą zmieniać w razie konieczności stopień trudności w środku rozgrywanej misji w zależności od swych umiejętności lub dostępnego wolnego czasu.

TA: Battle Tactics posiada:

  • 100 szybkich i gwałtownych misji dla obu nacji, Arm lub Core.
  • Cztery dodatkowe jednostki -- Arm Stunner, Core Neutron, Arm Phalanx i Core Copperhead.
  • Sześć nowych map dla gry wieloosobowej.
  • Pierwszy raz misje w świecie Acid i Crystal w grze jednoosobowej.
  • Dostarcza wielu godzin gry o różnym stopniu trudności.
Cztery dodatkowe jednostki

Arm Phalanx
Mobile Flak Vehicle

Core Copperhead
Mobile Flak Vehicle

Core Neutron
Neutron Missile Launcher

Arm Stunner
EMP Missile Launcher

 

Czy warto kupić ? .... Odpowiedz brzmi: NIE !!!

Prawie nic nowego tu już nie dostaniemy, gdyż te nowe cztery jednostki są zawarte w patchu 3.1, który i tak obowiązkowo musimy wgrać, a misje nie są warte wydania tej kasy bo jak zawsze podkreślam TA jest świetne tylko gdy ... gra się w trybie MULTIPLAYER a nie samemu !

 

Opracował :Tocznet