Poniżej zamieszczamy inne polskojęzyczne strony o Total Annihilation jakie udało nam się znalezć w Internecie. Niestety nie jest ich dużo ,ale mamy nadzieję ,że nasz i inne serwisy przyczynią się do wzrostu zainteresowania tą świetną ,ale nie przez wszystkich docenianą grą.
(Wszystkich, którzy trafili na inne polskie strony o TA, których tu nie wymieniono prosimy o wypełnienie mini-formularza zamieszczonego w dole tej strony.)

www.nbl-taclan.elsat.net.pl - Jedna z bardziej rozbudowanych stron o TA w Polsce. Niestety raczej od 2004 r. już nie aktualizowana, ale można jeszcze przeczytać na niej wiele ciekawych rzczy dotyczacych TA

 

ZAGRANICZNE SERWISY TA:

http://www.tauniverse.com - Jedna z najpoczytniejszych i najbardziej rozbudowanych stron o TA.
www.fileuniverse.com - Prawdziwa skarbnica plików do TA. Tu w jednym miejscu znjdziecie wszystko co wam potrzeba do zabawy przez długie miesiące z tą grą. Mody, patche, nowe jednostki mapy, tilesety do edytora map etc ...
http://www.rakrent.com/rtsc/rtsc_totala.htm - Doskonała strona, która jest fantastycznym mini encyklopedią na temat TA. Strona zawiera naprawdę ogrom wiedzy o tej grze przedstawiony w bardzo przejrzysty i czytelny sposób z wieloma ciekawymi odsyłaczami do innych najbardziej wartościowych stron o TA.

www.faforever.com Fantastyczny serwis umożliwiający rozgrywki wieloosobowe w Supreme Commander (duchowego następcę TA)
www.gry-online.pl - Bardzo dobra strona o grach komputerowych. Są tu też doskonałe recenzje gier strategicznych.

Jeżeli znasz jeszcze jakieś inne ciekawe strony poświęcone tej grze lub jesteś właścicielem strony o TA wypełnij ten formularz ,aby umieścić do niej link na naszej stronie.

Nazwa strony:
Adres strony:
Krótki opis strony: